Notice: تابع add_theme_support( 'html5' ) به طورنادرست فراخوانی شد. شما باید آرایه‌ای از نوع دیدگاه‌ها را پاس دهید. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 3.6.1 افزوده شده است.) in /home2/nafascte/public_html/wp-includes/functions.php on line 5831
استارتاپ استدیو – سرای نفس | Nafas Hub

استارتاپ استدیو نفس

استارتاپ استودیو نفس در یکی از پاییزی ترین سال های قرن چهاردهم شمسی بنیانگذاری شد و تلاش کرده است با کارآفرینان و متخصصان در سرتاسر جهان در جهت رشد و توسعه محصولات و خدمات همکاری می‌نماید.
فعالیت مستمر در حوزه صنایع فرهنگی در سالهای اخیر باعث حضور موثر در تولید محصولات فرهنگی و همکاری با تیم‌های نوآور کشوری، جهت ارایه محصولات فرهنگی در کشور شده است.
استارتاپ استدیو نفس در واقع یک شتابدهنده، صندوق سرمایه گذاری و یا یک مرکز رشد نیست، بلکه منابع و خدمات خود را بر روی استارتاپ‌های خود سرمایه گذاری می‌کند تا با رشد و اثربخشی آنها، تجربه خروج را مهیا سازد و به عنوان یک کسب و کار مستقل دنیای جدیدی را تجربه کنند.
تیم نفس با همکاری کارآفرینان ، سرمایه گذران و متخصصان بازوی کمک و رشد استارتاپ ها است و با تمرکز بر ارائه راه حل‌های فنی و راهبردی برای راه‌اندازی و کمک به استارتاپ ها در مرحله پیش بذری و بذری، سکوی پرشی را برای همکاران خود فراهم می نماید.

ما چه خدماتی می دهیم

مسیرهای رسیدن به موفقیت محدود نیست. هر کسی می‌تواند مسیر خاصی را برای پیشرفت  پیدا کند و یا حتی طراحی کند. نفس یک هم مسیر خوب برای تک تک لحظات کسب و کارتان است.

استراتژی های برون رفت

توسعه محصول

ایده پردازی

پشتیبانی فنی

زیرساخت ها و امکانات

آموزش نیروی انسانی

چشم انداز

استارتاپ استدیو نفس با توسعه تیم های خلاق، سکوی پرتاپ یک استارتاپ موفق و پایدار فرهنگی را ایجاد کند.

حوزه فعالیت

ٖبا بررسی و رهگیری توسعه فناوری های فرهنگی و صنایع خلاق و دنبال کردن بازیگران کلیدی این اکوسیستم نوپا، استارتاپ استودیو نفس در حوزه های زیر سرمایه گذاری انجام می دهد:

  • بازی های فکری و اسباب بازی های سازنده
  • پویانمایی و بازارسازی های فرهنگی مرتبط
  • واقعیت گسترده

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/nafascte/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275