درباره خانه خلاق نفس

با توسعه فناوری های نوین، گسترش سرعت انتقال اطلاعات شدت گرفته است. با گرایش مردم به فضای مجازی دیگر رسانه در انحصار نشریات و رسانه های جمعی نیست و هر فرد یا کسب و کاری قادر به تولید و انتشار محتوا در حوزه‌های خبری، تکنولوژی، ورزشی، بازی و… است.

سرای نوآوری های خلاق نفس با ایده پردازی و طراحی خانه خلاق نفس به عنوان یک زیست بوم تخصصی در حوزه فناوری های فرهنگی دیجیتال و صنایع خلاق سازنده با استفاده از تجربه‌ فعالیت خود در این حوزه، عزم خود را برای این پروژه جزم کرد.

سرای نوآوری های خلاق نفس، تمرکز فعالیت خود را بر ارایه زنجیره کامل خدمات و محصولات فرهنگ بنیان و خلاق در حوزه پویانمایی، بازی و سرگرمی های سازنده و گردشگری روستایی قرار داده است. این مجموعه به عنوان یکی از اولین مجموعه های خلاق روستایی در کشور فعالیت می کند.

Nafas Hub

ارزش های نفس

رویه ارتباط با مشتری

یکی از مهم ترین ارزش های نفس، حفظ رابطه سازنده با مشتریان برای اطمینان از رضایت مندی آنان است.

مسئولیت پذیری

با کمک ارتباطات مشتریان توانمند، کیفیت تحویل پروژه ها با استفاده از سیستم های کنترل و نظارت عملکرد سازمانی تضمین می شود. نفس برای چالش ها راه حل های منحصر به فرد را ارایه می کند و با بروزرسانی سریع رویکردها، اطمینان لازم برای پشتیبانی و مشاوره مداوم را برای مشتریان فراهم می نماید.

خلاقیت

یکی از ارزش های اصلی نفس خلاقیت است و ساختارهای اجرایی به شکلی خلاقانه توسعه پیدا کرده است تا رویه ها تعریفی مستقل و پویا به خود گیرند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: