Notice: تابع add_theme_support( 'html5' ) به طورنادرست فراخوانی شد. شما باید آرایه‌ای از نوع دیدگاه‌ها را پاس دهید. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 3.6.1 افزوده شده است.) in /home2/nafascte/public_html/wp-includes/functions.php on line 5831
ارائه اختصاصی طرح‌های با محوریت گردشگری خانواده – سرای نفس | Nafas Hub

جلسه ارائه اختصاصی طرح‌های نوین فرهنگی با محوریت گردشگری خانواده با حضور حسن میثمی ‌مدیرکل روابط عمومی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، عذرا عزیزی و فاطمه بنیادی داوران وزارت میراث‌فرهنگی برای ارزیابی معیارهای توسعه‌ای در تولید محتوای گردشگری، سید امیر آقایی دبیر رویدادهای فرنو، علیرضا مهدوی‌راد و حامد تاملی ‌داوران خانه خلاق دانا برگزار شد.

میثمی در این جلسه با تأکید بر اهمیت تولید محتوا در حوزه گردشگری، بیان کرد: برای رونق گردشگری و صنایع‌ وابسته آن نیاز جدی به تولید محتوای دیجیتال در دو بخش گردشگری داخلی و ورودی وجود دارد. مدیرکل روابط عمومی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی این جلسه را گام اولیه برای طرح ایده‌های نو در تولید محتوای گردشگری عنوان و ابراز امیدواری کرد که ادامه این راه در آینده منتج به گام‌های بلندتری شود.

در ادامه برگزیدگان رویدادهای فرنو در پنج حوزه تخصصی طراحی شخصیت، بازی، اسباب‌بازی و عروسک، نوشت‌افزار، بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی، پویانمایی و وب سریز به ارائه طرح‌های خود پرداختند. گروه تولید بازی و اسباب‌بازی فندق، انیمیشن زاده خاک، کتاب تصویری فرانک و مرغ آمین، کتاب تصویری سفر به کودکی مشاهیر ایران، انیمیشن و بازی رایمون و روجا، انیمیشن ایرانگرد، بازی در فضای AR و در مجموعه خانه‌های تاریخی تبریز توسط گروه آرکید، تلفیق بازی و گردشگری و طراحی بازی‌ رومیزی توسط گروه دوستی، انیمیشن شیردال، بازی رومیزی جهانگردان، بازارپردازی از طریق ابزارها و مدیوم‌های مختلف با رویکرد جاذبه‌های گردشگری، مجموعه داستان، عروسک و بازی خاشوک و افسانه‌های گمشده کلیلی مواردی بودند که در این جلسه ارائه شدند و پیشنهادهایی از سوی داوران برای اجرای هرچه بهتر و در راستای اولویت‌ها و نیازهای حوزه گردشگری مطرح شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/nafascte/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275